Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

bz 2020

275176,52 PLN dla dziecięcej medycyny zabiegowej

wosp rekord 2020W grupie 700 wolontariuszy współtworzących „28 Krośnieński Finał WOŚP” nie zabrakło Nas. Wiatr w żagle łapaliśmy już od października.

Tradycyjnie graliśmy na wodzie, na lodzie, tańcząc i śpiewając. Uczestniczyliśmy w spotkaniach roboczych Sztabu, mających na celu przygotowanie 28 Finału w Krośnie, m.in. w „Misji Miś 2020”, misji Puszka, pomagaliśmy w przygotowaniu imprez. Byliśmy z wizytą w siedzibie Fundacji WOŚP w Warszawie, gdzie mieliśmy okazję poznać od kuchni organizację Wielkiego Finału. Również sami zostaliśmy włączeni w tryby tej potężnej maszyny, powierzono nam produkcję identyfikatorów dla Krośnieńskiego Sztabu. Ważnym punktem wizyty było spotkanie z Jurkiem Owsiakiem oraz nagranie programu promującego wydarzenia 28 Finału WOŚP w Krośnie. Aniela Wnęk pod okiem jubilera Pana Tomasza Jaracza, u którego kształci się w zawodzie złotnik-jubiler, wykonała srebrne serce na aukcje Allegro, Magdalena Szydło wzięła udział w konkursie „Rozśpiewane Serca Krosna”, Magdalena Majcher z Młodzieżową Radą Miasta poprowadziła „belgijkę” na Krośnieńskim Rynku w trakcie „Światełka do Nieba”. Julia Krupska i p. Grażyna Litwin kolędowały ze wspaniałą ekipą p. Małgosi Nikody w Krośnieńskim Szpitalu. Paulina Filipczak, Aleksandra Jastrząb, Aleksandra Mosur, Wiktoria Przybylska, Miranda Bibinin, Kinga Bukowska, Julita Boczar, Karolina Rajchel, Monika Fal, Karolina Filipczak, Weronika Krupa, Martyna Farbaniec, p. Celina Lula czarowały najpiękniejsze fryzury księżniczkom na „Balu u Olafa”. W dniu Finału, 13 stycznia na ulicach Krosna kwestowali: Barbara Wolan, Jakub Bielecki, Adrian Winiarski, Kamila Wajda, Aleksandra Lorens, Martyna Babczyńska, Julia Krupska i Dobre Anioły: Klaudia Pałycia, Patryk Patrylak, Sylwia Borek, Sabina Borek, Paulina Mikosz, Weronika Gonet, Anna Paradysz, Łukasz Ślusarczyk, p. Agnieszka Gonet, wychowawcy OHP: p. Dorota Wais, p. Jolanta Ochęduszko.
W sztabie koordynatorem wolontariuszy była p. Grażyna Litwin, a w dniu finału w Sztabie pracowali: Magdalena Majcher, Martyna Liana, Dawid Jastrząb i Julia Krupska.
Dziękujemy wszystkim za ten piękny czas, za zaangażowanie, kreatywność, za życzliwość, uśmiech i nasz wspólny sukces.
Już dzisiaj zapraszamy do licznych akcji, które planuje Krośnieński Sztab WOŚP. Zapraszamy do śledzenia stron https://www.facebook.com/wospkrosno/ http://www.wosp.krosno.pl/.
SieMa

opracowała Grażyna Litwin Sztab WOŚP

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 49 gości oraz 0 użytkowników.