Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

bz 2020

Walentynki inaczej...

walentynki inaczej 2020Członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza: Martyna Babczyńska, Julia Krupska oraz Wiktoria Zajdel, włączyli się w przygotowania Walentynek organizowanych przez „Watahę Św. Franciszka” działającą przy kościele oo. Franciszkanów w Krośnie.

Dziewczyny zadbały o słodki poczęstunek i upiekły babeczki oraz ciasteczka. Wojciech Dąbrowski uczący się w zawodzie stolarz podarował serce wykonane w drewnie, Aniela Wnęk – stawiająca pierwsze kroki w zawodzie złotnik - jubiler „drzewko szczęścia”, które wzbogaciły wystój kawiarenki.
Oprawę muzyczną Mszy św. i krótki koncert w „Kawiarence Murkowej” wykonała schola „Kefas”, a gość specjalny s. Kinga – klawerianka, opowiedziała o pięknym doświadczeniu ludzi i Pana Boga na misji w Togo. W tym dniu słowo miłość było odmieniane przez wszystkie przypadki. Również podczas prelekcji s. Kingi dowiedzieliśmy się jak w Togo wygląda ślub, wesele, narzeczeństwo oraz jak buduje się relacje międzyludzkie.
"Walentynka dla Jezusa" - to bardzo oryginalne spotkanie i niecodzienne świętowanie przy obrazie św. Walentego. To była druga odsłona, zapraszamy do włączenia się za rok!

opracowanie Julia Krupska i Grażyna Litwin

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 217 gości oraz 0 użytkowników.