Gala Jubileuszowa TPD Krosno

gala tpd 2019We wtorek 26 listopada w Zespole Szkół Muzycznych w Krośnie odbyła się Gala Jubileuszowa z okazji 100-lecia Towarzystwa Przyjaciół Dzieci. Przez 100 lat TPD spełniało rolę organizatora działalności społecznej w środowisku dzieci, by poprawiać ich sytuację. Inicjowało różne akcje opiekuńcze i oświatowe.

W trakcie Gali, w której wzięli udział działacze i przyjaciele Stowarzyszenia, padło wiele podziękowań dla wszystkich, którzy życie poświęcili na starania o sprawy dzieci.
Poczęstunek z tej okazji w formie stołu szwedzkiego przygotowali nauczyciele i uczniowie z naszej szkoły. Już po raz kolejny usłyszeliśmy od uczestników wiele pochwał i zachwytów nad umiejętnościami gastronomicznymi i kelnerskimi naszych uczniów.