Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Olimpiada Znajomości Afryki

Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie przy współpracy Instytutu Papieża Jana Pawła II oraz Komisji Episkopatu Polski ds. Misji organizuje w roku szkolnym 2019/2020 XVIII edycję Olimpiady Znajomości Afryki, skierowaną, wzorem ubiegłych lat, do wszystkich szkół ponadpodstawowych w całej Polsce.2 lipca 2004 r. Olimpiada uzyskała aprobatę Ministra Edukacji Narodowej i Sportu i jest włączona do programu Olimpiad uznanych przez Ministerstwo. Zasady Olimpiady określa Regulamin, zgodny z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 29 stycznia 2002 r. w sprawie organizacji oraz sposobu przeprowadzania konkursów, turniejów
i olimpiad (Dz. U. Nr 13, poz. 125, z późn. zm.).

W związku z powyższym Komitet Główny Olimpiady serdecznie zaprasza Państwa Szkołę do udziału w naszej Olimpiadzie. Zgłoszenia przyjmujemy do 27 listopada 2019 roku poprzez wypełnienie formularza na stronie głównej Olimpiady: http://www.olimpiada.uksw.edu.pl/

Pierwszy etap Olimpiady odbędzie się na terenie zgłoszonej szkoły 2 grudnia 2019 roku. Drugi etap przewidziany jest w 16 okręgach 2 marca 2020 roku. Finał odbędzie się na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie w dniach 15-16 kwietnia 2020 roku. Więcej informacji o Olimpiadzie znajduje się na stronie www.olimpiada.uksw.edu.pl

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.