Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Narodowe Czytanie 2019

czytanie 2019Jak co roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji Narodowego Czytania. Prezydencka Para, która patronuje akcji, zachęcała do czytania wyboru nowel znanych i docenianych polskich pisarzy.

W tym roku impreza ta odbyła się w bibliotece szkolnej, gdzie uczestnicy czytali nowelę Elizy Orzeszkowej „Dobra pani”. Czytanie zainaugurowała pani wicedyrektor Agata Betlej, która również opatrzyła czytany egzemplarz książki okolicznościowym stemplem. Uczestnicy ze skupieniem słuchali słów zapisanych na kartach noweli, równocześnie rozważając problem dobroczynności. Akcji towarzyszyła wystawa książek oraz plakat reklamujący Narodowe Czytanie. Młodzież, która przyniosła własne egzemplarze książki, mogła je opatrzyć otrzymanym przez szkołę okolicznościowym stemplem.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 77 gości oraz 0 użytkowników.