„Nie bij mnie, kochaj mnie” – finał akcji

mis final 2019Społeczność naszej szkoły po raz kolejny włączyła się w kampanię społeczną WOŚP nagłaśniającą problem przemocy wobec dzieci. Symbolicznie obandażowane „pluszaki” wolontariusze umieścili w strategicznych punktach Krosna.

Liczy się reakcja, mamy nadzieję, że przechodnie nie będą obojętni wobec przesłania jakie niesie miś. Zabawki pluszowe, środki opatrunkowe, przywieszki podarowali: Julia Krupska, Martyna Liana, Daniel Jastrząb, Nikola Gondela, Milena Wacławska, Klaudia Poręba, Martyna Babczyńska, Mariola Marszałek, Michał Czekański, p. Magdalena Dubiel-Raś, p. Grażyna Litwin, Rada Rodziców ZSP Nr 2 w Krośnie. Pluszaki do akcji przygotowali: Daniel Jastrząb, Nikola Gondela, Milena Wacławska, Julia Krupska, Martyna Babczyńska, Emilia Petka, Iza Zych, Julia Zych, Mariola Marszałek, Michał Czekański. Wsparła nas również młodzież biorąca udział w Akcji Bicia Rekordu w ramach Europejskiego Dnia Przywracania Czynności Serca w Naszej Szkole. Dziękujemy za każdy gest, każdego misia, każde dobre słowo. (#HistoriaMisia)

koordynator akcji: Grażyna Litwin