Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

VII Bieg Uliczny oraz IV Zawody Nordic Walking

nordic 201922 września w Czeluśnicy zorganizowany został VII Bieg Uliczny oraz IV Zawody Nordic Walking na dystansie 6 km. Również i w tych zawodach wśród startujących nie zabrakło przedstawicieli naszej szkoły.

Sukcesem zakończył się pierwszy start w zawodach nordic walking uczennicy kl. I TF Czyż Emilii, która w kategorii zajęła II miejsce. W zawodach startował także nauczyciel wf. p. Krzysztof Gierlasiński (IV open, II w kategorii). Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale a zwycięzcy open i w kategoriach wiekowych okolicznościowe puchary.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 605 gości oraz 0 użytkowników.