XI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny‘ 2019

konk foto 2019W dniu 6 czerwca 2019 r. w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 „Mechanik” w Krośnie, został rozstrzygnięty XI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pod hasłem: „Widać moc”, którego organizatorem jest ZSP Nr 3 „Mechanik” w Krośnie i Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie, przy Honorowym Patronacie: Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Krośnie, Wydziału Nauki Katechetycznej Archidiecezji Przemyskiej oraz Posła na Sejm RP Pana Piotra Babinetza.

Uczestnicy konkursu mogli wykonać max. 3 fotografie o tematyce „dary i owoce Ducha Świętego” widoczne w codziennym życiu.
W finale konkursu wzięło udział ponad 60 uczniów z 17 szkół gimnazjalnych i średnich. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Gabriela Przybyła z kl. I K/W i Julia Krupska z kl. I TŻ/TTŻ. Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiedzialny był P. Wojciech Bazan.
Nasze uczennice nie zdobyły tym razem miejsc na podium, ale zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i nagrodą książkową za udział w konkursie.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan