Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

XI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny‘ 2019

konk foto 2019W dniu 6 czerwca 2019 r. w Auli Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 „Mechanik” w Krośnie, został rozstrzygnięty XI Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny pod hasłem: „Widać moc”, którego organizatorem jest ZSP Nr 3 „Mechanik” w Krośnie i Podkarpackie Centrum Edukacji Nauczycieli w Rzeszowie Oddział w Krośnie, przy Honorowym Patronacie: Komisji Międzyzakładowej NSZZ „Solidarność” w Krośnie, Wydziału Nauki Katechetycznej Archidiecezji Przemyskiej oraz Posła na Sejm RP Pana Piotra Babinetza.


Uczestnicy konkursu mogli wykonać max. 3 fotografie o tematyce „dary i owoce Ducha Świętego” widoczne w codziennym życiu.
W finale konkursu wzięło udział ponad 60 uczniów z 17 szkół gimnazjalnych i średnich. Naszą szkołę reprezentowały dwie uczennice: Gabriela Przybyła z kl. I K/W i Julia Krupska z kl. I TŻ/TTŻ. Za przygotowanie uczniów do konkursu odpowiedzialny był P. Wojciech Bazan.
Nasze uczennice nie zdobyły tym razem miejsc na podium, ale zostały nagrodzone pamiątkowym dyplomem i nagrodą książkową za udział w konkursie.

Opracował:
mgr Wojciech Bazan

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.