Aktualności
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2 oferta 2020 2021

Wyjątkowe pożegnanie uczniów klas maturalnych

pozegnanie klas IV 2019„Każda his­to­ria mu­si mieć początek, naj­pierw jest pus­ta, a po­tem pełna życiowych pamiątek…”

26 kwietnia 2019 roku, tymi słowami rozpoczął się w naszej szkole, Uroczysty i zarazem „wyjątkowy” Apel z okazji zakończenia roku szkolnego klas maturalnych.

„Wyjątkowy” ponieważ po raz pierwszy w historii szkoły, uczniowie klas czwartych sami przygotowali całość uroczystości. Nie zabrakło w niej ciepłych słów pod adresem absolwentów, które skierowała Pani Dyrektor Ewa Starowiejska, nagród i podziękowań dla wyróżnionych uczniów ze strony wychowawców: Pani Anety Nowotyńskiej (kl. IV TF) i Pani Alicji Kus (kl. IV TŻ), nauczycieli wychowania fizycznego Pana Krzysztofa Gierlasińskiego i Pana Artura Panasia oraz Pana Wojciecha Bazana nauczyciela religii i opiekuna Zespołu Admiratio i Szkolnego Wolontariatu Misyjnego. Ponadto, w programie uczniowie klas czwartych działający w Kabarecie „Złote Maliny” i Zespole Admiratio zaprezentowali część artystyczną pt. „Wszystko ma swój czas..”. Opowiedzieli w niej swoją historię z czteroletniego pobytu w szkole, zaprezentowali wokalne umiejętności i niezwykle emocjonujący rodzinny Teleturniej „Familiada”, a na koniec piękne słowa podziękowania absolwentów dla Wszystkich obecnych na apelu. W treść programu wplecione były również, pełne refleksji słowa pożegnania od uczniów klas III technikum. Zakończenie apelu miało również swoją „wyjątkową” oprawę. Przy fanfarach, uczniowie klas maturalnych wjechali na salę ze słodką niespodzianką w postaci tortu i ciasteczek, przygotowanych przez klasę IV TŻ. Było to wyjątkowe pożegnanie uczniów klas maturalnych, które na długo zapadnie Wszystkim w pamięci.

Opracowali:
Wychowawcy klas: Aneta Nowotyńska, Alicja Kus oraz
opiekun zespołu i wolontariatu Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Odwiedza nas 60 gości oraz 0 użytkowników.