Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Komunikat w sprawie strajku

W związku z zakończeniem mediacji w ramach sporu zbiorowego prowadzonego pomiędzy Zarządem Oddziału ZNP w Krośnie, a Zespołem Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie oraz na podstawie przeprowadzonego w dniach 18 – 22.03.2019 r. referendum wśród pracowników dotyczącego przystąpienia do strajku, Zarząd Oddziału ZNP w Krośnie uchwałą nr 9/2019 z dnia 26.03.2019 r. ogłosił przeprowadzenie strajku od 8.04.2019 r. do odwołania w kierowanej  przeze mnie placówce.

W związku z zaistniałą sytuacją zajęcia dydaktyczno – wychowawcze w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie  od 8.04.2019 r. nie odbędą się do odwołania. Będą realizowane tylko zadania opiekuńcze. W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny (tel. 13 43 223 19).

Proszę o śledzenie wiadomości na  stronie internetowej Szkoły oraz na panelu rodzica w systemie iDziennik. Będą tam zamieszczane informacje dotyczące zmiany sytuacji.

Dyrektor ZSP Nr 2

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 47 gości oraz 0 użytkowników.