Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Konkurs fotograficzny

W związku z organizowaną przez Urząd Miasta Krosna II edycją wydarzenia pn. „KROSNO WIOSNĄ”, mającym na celu rozpowszechnienie świadomości ekologicznej mieszkańców m.in. na temat wartości obszarów cennych pod względem przyrodniczym, występujących na terenie miasta Krosna, przewidziano przeprowadzenie konkursu fotograficznego „Moje Krosno Wiosną”, adresowanego do młodzieży szkolnej.


Warunkiem koniecznym do udziału w konkursie jest wykonanie zdjęcia na terenie miasta Krosna, przedstawiającego przyrodę miasta Krosna. Przewidziane są atrakcyjne nagrody. Szczegóły konkursu i regulamin dostępne na oficjalnym Facebooku Krosno Miasto Szkła. Nadesłane prace będą również prezentowane na Facebooku organizatora.

Ogłoszenie wyników odbędzie się 27 kwietnia w czasie akcji „KROSNO WIOSNĄ” w Ogródku Jordanowskim przy ul. Grodzkiej w Krośnie. Wszelkie informacje na temat konkursu uczestnicy mogą uzyskać kontaktując się z Organizatorem pod oraz numerem telefonu 134743626.

plakat konkurs fotograficzny 2019

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 79 gości oraz 0 użytkowników.