Smakowite warsztaty cukiernicze

warsztaty cukiernicze 2019W dniu 18.03.2019 roku uczennice klasy I TŻ/TTŻ, Martyna Liana i Anita Seremet wraz z nauczycielami przedmiotów gastronomicznych gościły w Szkole Podstawowej im. A. Fredry w Korczynie na warsztatach cukierniczych.

W czasie trwania warsztatów uczestnicy mieli samodzielnie wykonać mini deser, w skład którego wchodziły: galaretka owocowa, pokruszone ciastka, krem budyniowy, konfitura owocowa i bita śmietanka. Celem spotkania było pokazanie uczniom jak można samodzielnie i zdrowo wykonać pyszny deser.
Spotkanie przebiegło w miłej i przyjemnej atmosferze, a zdjęcia z jego przebiegu można pooglądać w załączonej galerii.