Nasze piłkarki nie zwalniają tempa – znowu wygrały!

nozna turniejzsp2 201913 marca 2019 r. na hali sportowej w „Szpetnarze” odbył się II Halowy Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Nr 2 w Krośnie. W zawodach wzięło udział 4 drużyny reprezentujące: ZSP Nr 4 Krosno „Naftówka”, ZSP Nr 5 Krosno „Elektryk”, II LO Krosno i gospodarz ZSP Nr 2 Krosno „Szpetnar”.

W Turnieju rozgrywanym systemem „każdy z każdym” 2 x 7 min. padły następujące wyniki:
II LO Krosno - „Naftówka” 1 : 2
„Elektryk” - „Szpetnar” 1 : 3 (Gabriela Patlewicz – 3 bramki)
II LO Krosno - „Elektryk” 2 : 3
„Naftówka” - „Szpetnar” 0 : 0
„Szpetnar” - II LO Krosno 3 : 2 (Gabriela Patlewicz – 2 bramki, Wiktoria Kubal – 1 bramka)
„Naftówka” - „Elektryk” 1 : 1

Końcowa kolejność w II Halowym Turnieju PN Dziewcząt o Puchar Dyrektora ZSP Nr 2 Krosno:
1 miejsce: ZSP Nr 2 Krosno „Szpetnar” 7 pkt bramki: (6 - 3)
2 miejsce: ZSP Nr 4 Krosno „Naftówka” 5 pkt bramki: (3 - 2)
3 miejsce: ZSP Nr 5 Krosno „Elektryk” 4 pkt bramki: (5 - 6)
4 miejsce: II LO Krosno 0 pkt bramki: (5 - 8)

Najskuteczniejszą zawodniczką została Gabriela Patlewicz (ZSP Nr 2), zdobywczyni 5 bramek.

Turniej zorganizowali i przeprowadzili nauczyciele wychowania fizycznego: p. Krzysztof Gierlasiński, p. Wiesław Wójcik i p. Artur Panaś.
Oprawę zawodów uświetniły swoimi występami cheerleaderki z „Szpetnara”, a zawodniczki wszystkich drużyn zadbały o postawę fair play podczas meczów.

Na zakończenie pani Dyrektor Ewa Starowiejska wręczyła wszystkim uczestnikom puchary i dyplomy.

Reprezentacja „Szpetnara”: Adrianna Mateja (IV TF), Monika Piróg (IV TF), Weronika Pernal (II K/W), Gabriela Patlewicz (I TF/TA), Natalia Barnaś (I TF/TA), Paula Krzywda (I TŻ/TTŻ), Gabriela Dubis (I K/W), Wiktoria Kubal (I K/W), Daria Kubal (I K/W), Natalia Zubel (I F), Wiktoria Nagórska (I F). Opiekunem drużyny był p. Artur Panaś.