Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Otwórz się na świat i dołącz do PROGRAMU STYPENDIALNEGO HORYZONTY!

Edukacyjna Fundacja im. prof. Romana Czerneckiego EFC rusza z dziewiątą już REKRUTACJĄ do programu stypendialnego. Program Stypendialny Horyzonty oferuje wsparcie uczniom z całej Polski, którzy chcą mieszkać w dużym mieście oraz zdobywać w nim wiedzę i doświadczenia. Umożliwiamy stypendystom naukę w najciekawszych liceach i technikach w kraju, tworzymy przestrzeń do rozwoju osobistego w szkole i poza szkołą.

Nad stypendystami czuwa zespół Fundacji EFC oraz wykwalifikowani koordynatorzy. Podopieczni Fundacji są traktowani poważnie i po partnersku, mają wpływ na kształt oferowanego wsparcia. W trudnych sytuacjach nigdy nie są sami. Wspólnie spędzają letnie i zimowe wakacje oraz biorą udział w warsztatach.

Stypendium to też wsparcie materialne na czas nauki w liceum czy technikum. Pokrywamy koszty związane z mieszkaniem w bursie, wyżywieniem, opłatami szkolnymi, zakupem podręczników czy nauką języka. Nasze wsparcie to także finansowanie pasji takich, jak nauka rysunku czy nurkowania. Ale Horyzonty to również zobowiązanie ze strony uczestników programu do wspierania innych poprzez wspólne organizowanie projektów społecznych czy choćby pomaganie młodszym koleżankom i kolegom.

Przede wszystkim nasi stypendyści lubią się i wspierają. Tworzą zżytą społeczność, w której każdy znajdzie dla siebie miejsce.

NAJWAŻNIEJSZE DATY:

Od 15ego lutego do 31ego marca: wypełniacie formularz zgłoszeniowy online na naszej stronie internetowej, www.efc.edu.pl.
15ego kwietnia: ogłaszamy wyniki I etapu rekrutacji. Osoby zakwalifikowane otrzymają wszelkie informacje mailem, a wybranych kandydatów odwiedzą w ich miejscu zamieszkania koordynatorzy regionalni z naszej Fundacji.
15ego czerwca: publikujemy ostateczne wyniki rekrutacji na naszej stronie.

Więcej informacji: tel. +48 606495670, e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 161 gości oraz 0 użytkowników.