Nasze piłkarki najlepsze!

nozna 20198 lutego 2019 roku w hali sportowej II LO Krosno odbył się Turniej Piłki Nożnej Halowej Dziewcząt o Puchar Dyrektora II LO w Krośnie.

W turnieju wzięło udział 4 drużyny reprezentujące: SP Nr 15 Krosno, ZSP Nr 2 Krosno, ZSP Nr 1 Krosno oraz gospodynie II LO Krosno. Zawody rozgrywane były w formule „każdy z każdym” 2 x 10 minut. Nasze dziewczęta odniosły 3 zwycięstwa, pokonując kolejno:
ZSP Nr 2 - SP Nr 15 3 : 1 (bramki: Paula Krzywda – 1, Weronika Pernal – 1, Gabriela Patlewicz – 1)
ZSP Nr 2 - II LO 3 : 0 (bramki: Wiktoria Kubal – 2, Gabriela Patlewicz – 1)
ZSP Nr 2 - ZSP Nr 1 4 : 2 (bramki: Weronika Pernal – 2, Wiktoria Kubal – 1, Gabriela Patlewicz – 1).
Po bardzo dobrej grze, zawodniczki „Szpetnara” zajęły pierwsze miejsce i zdobyły Puchar Dyrektora II LO Krosno.
ZSP Nr 2 Krosno reprezentowały: Adrianna Mateja (IV TF), Monika Piróg (IV TF), Weronika Pernal (II K/W), Gabriela Patlewicz (I TF/TA), Paula Krzywda (I TŻ/TTŻ), Wiktoria Kubal (I K/W), Daria Kubal (I K/W). Opiekunem drużyny był p. Artur Panaś.