Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

WOŚP - cudowny czas dzielenia się dobrem

wosp 201913 stycznia 2019 r. już po raz 27 zagraliśmy w największej orkiestrze świata. W tym roku graliśmy pod hasłem „POMAGANIE JEST DZIECINNIE PROSTE gramy dla dzieci małych i bez focha - na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.


Nasze milczenie było konsekwencją tragicznego wydarzenia w Gdańsku. Było ono nam potrzebne, by zatrzymać się na chwilę i nabrać dystansu do rzeczywistości.
Mamy jednak obowiązek mówić o tym cudownym czasie dzielenia się dobrem, o wspaniałych ludziach, którzy współtworzyli ten klimat. Cieszę się, że po raz kolejny zdaliśmy egzamin ze społeczeństwa obywatelskiego, że niezależnie od wieku tworzyliśmy jeden team. Cieszę się, że po raz kolejny graliśmy w Korczynie, Żeglcach, Ustrobnej, Odrzykoniu, Haczowie. W Krośnie Orkiestra grała na lodzie, na wodzie, na 4 kółkach, nawiązywaliśmy łączność na krótkich falach, w gabinecie wośpowej rehabilitacji, odbył się Bajkowy Bal Karnawałowy, mix sportowo-rekreacyjny, warsztaty bębniarskie, kiermasz z sercem, bieg policz się z cukrzycą, morsowanie, a na deser koncert i światełko do nieba.
W tym roku z naszej szkoły w orkiestrze zagrali Wolontariusze i Dobre Anioły: Klaudia Pałycia, Patryk Patrylak, Sylwia Ginalska, Agnieszka Kopacz, Sylwia Borek, Sabina Borek, Klaudia Poręba, Paulina Mikosz, Sabina Lula, p. Celina Lula, P. Edyta Bukowska, Izabela Bukowska, Kamil Krutyś, Dawid Jaskółka, Dominika Boroń, Monika Pernal, Weronika Gonet. p. Agnieszka Gonet, Paulina Mikosz, p. Dorota Wais – wychowawca z OHP, p. Agnieszka Kopacz,
Panie Halina Szpiłyk i Agieszka Gonet z uczniami: Kingą Rymarz, Zofią Kubit, Anitą Seremet, Krystianem Mikuszewskim i Damianem Mikuszewskim wspólnie z Wójtem Gminy Wojaszówka p. Sławomirem Stefańskim, Sołtyską wsi Ustrobna, dziećmi z klasy IV i wychowawcą p. Pawłem Cisoniem oraz Radą Rodziców ze Szkoły Podstawowej w Ustrobnej zorganizowały akcję „Ziarnko do ziarnka i zdrowym chlebkiem wpieramy WOŚP” polegającą na wspólnym pieczeniu chlebków. Wypieki zostały rozprowadzone 13 stycznia 2019 r. za wrzutkę do puszki w trakcie kwestowania w Ustrobnej.
Panie Agata Paradysz i Elżbieta Matusz wykonały 17 pięknie zdobionych motywem wośpowym serduszek, z których część trafiła na wośpową aukcję allegro, a pozostałe na kiermasz z sercem.
W ramach biegu „Policz się z cukrzycą” w marszu nordic walking naszą szkołę reprezentowała dyrektor p. Ewa Starowiejska, a w biegu p. Krzysztof Gierlasiński.
Od października jako koordynator wolontariuszy w Krośnieńskim Sztabie działa p. Grażyna Litwin, którą w dniu finału w pracach w sztabie wsparły wolontariuszki Magdalena Majcher i Martyna Liana.
Pani Renata Hejnar i młodzież z SKW i SU pomogła zebrać pieniądze w ramach akcji „Zbieramy drobinaki…”
Dziękujemy wszystkim za magiczny dzień, pozytywną energię i wspaniałą atmosferę na Krośnieńskim Finale WOŚP. SieMa.

opracowała Grażyna Litwin - opiekun SKW

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 169 gości oraz 0 użytkowników.