Poloneza czas zacząć

studniowka 2019Dnia 12 stycznia 2019 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych: IV TF - wychowawca Aneta Nowotyńska oraz IV TŻ - wychowawca Alicja Kus.

By tradycji stało się zadość bal rozpoczęto dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem, przygotowanym przez pana Wiesława Wójcika. W jego podniosłą atmosferę wprowadzili wszystkich uczniowie w programie słowno-tanecznym. Specjalny program artystyczny zaprezentowali maturzyści poprzez występ Kabaretu "Złote Maliny". Przyszłym maturzystom powodzenia podczas zmagań na egzaminie maturalnym życzyła w imieniu swoim i całej Rady Pedagogicznej Pani Dyrektor Ewa Starowiejska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Dyrekcji Szkoły, Nauczyciele oraz Rodzice. Huczna zabawa trwała do białego rana. Były także podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli, wspólne tańce i smaczne jedzenie. Pozostały miłe wspomnienia i zbliżająca się matura.
Bal studniówkowy odbył się w Restauracji "NAFTAYA" w Krośnie i został zorganizowany przez rodziców uczniów klas: IV TF i IV TŻ .