Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Poloneza czas zacząć

studniowka 2019Dnia 12 stycznia 2019 roku odbył się Bal Studniówkowy klas maturalnych: IV TF - wychowawca Aneta Nowotyńska oraz IV TŻ - wychowawca Alicja Kus.

By tradycji stało się zadość bal rozpoczęto dostojnym, staropolskim tańcem - polonezem, przygotowanym przez pana Wiesława Wójcika. W jego podniosłą atmosferę wprowadzili wszystkich uczniowie w programie słowno-tanecznym. Specjalny program artystyczny zaprezentowali maturzyści poprzez występ Kabaretu "Złote Maliny". Przyszłym maturzystom powodzenia podczas zmagań na egzaminie maturalnym życzyła w imieniu swoim i całej Rady Pedagogicznej Pani Dyrektor Ewa Starowiejska. Wśród zaproszonych gości znaleźli się przedstawiciele Dyrekcji Szkoły, Nauczyciele oraz Rodzice. Huczna zabawa trwała do białego rana. Były także podziękowania dla Dyrekcji, Wychowawców i Nauczycieli, wspólne tańce i smaczne jedzenie. Pozostały miłe wspomnienia i zbliżająca się matura.
Bal studniówkowy odbył się w Restauracji "NAFTAYA" w Krośnie i został zorganizowany przez rodziców uczniów klas: IV TF i IV TŻ .

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 82 gości oraz 0 użytkowników.