Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

dzienotwarty2019

Magazyn Misyjny cz. 3 – Grupa RAFIKI w Radio FARA

magazyn misyjny 201917 stycznia 2019 r., młodzież z Grupy RAFIKI wraz z opiekunem i Siostrami Klaweriankami, spotkała się w Radio FARA w Krośnie, żeby nagrać kolejny odcinek audycji misyjnej pt. „Magazyn Misyjny”.

Tym razem w radiowym studio oprócz sióstr i opiekuna, zasiadły uczennice: Zofia Kubit, Kinga Rymarz i Gabriela Przybyła. Był to ich radiowy debiut, który mogą zapisać jako bardzo udany. A w programie, tym razem usłyszymy o sytuacji na misjach w Rwandzie, Republice Konga, Burndi, Birmie i Laosie. Audycja zostanie zaprezentowana na antenie Radio FARA w najbliższy poniedziałek 21 stycznia o godzinie 20.20. Serdecznie zapraszamy do jej wysłuchania.

Opracował:
Opiekun Grupy RAFIKI – Wojciech Bazan

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 143 gości oraz 0 użytkowników.