8 stycznia należał do cukierników – turniej umiejętności cukierniczych rozstrzygnięty!

cukiernik turniej 2019Za nami już XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik” organizowanego przez naszą szkołę oraz cukiernię Jagusia pana A. Deptucha.

W zmaganiach wzięło udział 9 uczniów z sześciu podkarpackich szkół. Tematem przewodnim Turnieju było hasło „Rzemiosło – nasza przyszłość”.
Uczniowie zgodnie z założeniami mieli za zadanie pokonanie dwóch etapów konkursu - najpierw rozwiązywali test z wiedzy teoretycznej obejmujący zagadnienia specjalistyczne z dziedziny cukiernictwa, a następnie przystąpili do etapu praktycznego.
Została nim uczennica naszej szkoły – Ewa Stasiowska, zdobywając I miejsce.
Na miejscu II uplasowała się Paulina Drożdż z ZS w Dębicy a na miejscu III - Radosław Ficak z ZSG w Rzeszowie.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy!!!