Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Warsztaty zdobienia pierniczków w SP Nr 7 w Polance

polanka 2018Tym razem zostaliśmy zaproszeni do przeprowadzenia warsztatów zdobienia cukierniczego do Szkoły Podstawowej Nr 7 w Polance.

Pod kierunkiem nauczycieli przedmiotów gastronomicznych ZSP Nr 2 w Krośnie, uczestnicy warsztatów zgłębiali wiedzę nie tylko na temat różnych technik zdobienia i dekoracji ciasteczek, ale również wykonania lukru królewskiego i wielu innych ozdób, które użyte zostały do dekoracji.
W piernikowych „zmaganiach” młodym cukiernikom pomagali nauczyciele przedmiotów gastronomicznych. Efektem współpracy były oryginalne i przepełnione kolorami ozdoby choinkowe oraz pachnące świętami pierniczki. Uczestnicy mogli pokazać swoje zdolności artystyczne, a przy pomocy lukru i ozdób cukierniczych powstawały gwiazdki, śnieżynki, choinki, dzwoneczki, renifery. Każde ciasteczko świąteczne wykonane przez uczestników warsztatów było oryginalne.
Warsztaty zdobienia cukierniczego umożliwiają rozszerzenie wiedzy na temat dekorowania ciasteczek, a także nabycie szeregu praktycznych umiejętności, pozwalających na samodzielne przygotowanie ozdób piernikowych na różne okazje.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 307 gości oraz 0 użytkowników.