Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia

apel boze narodzenie 2018W dniu 20 grudnia 2018 r. dla całej społeczności naszej szkoły odbył się Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Młodzież należąca do Zespołu Admiratio pod kierunkiem p. Wojciecha Bazana przygotowała program świąteczny: „Przed nami Boże Narodzenie”.

Była to wspaniała okazja wprowadzenia wszystkich w świąteczną atmosferę, tym bardziej, że w tym dniu w naszej szkole odbywały się również „Wigilie klasowe”.

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia Zespół Admiratio składa całej społeczności szkolnej najlepsze życzenia:

„Niech zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok

wniosą w nasze życie radość i pokój.

Niech nasze domy ogrzeje ciepły uśmiech i wzajemna życzliwość,

a w oczach naszych niech zabłyśnie najpiękniejsza z gwiazd: Gwiazda Betlejemska.

Oby nigdy przy naszym stole nie zabrakło miejsca dla prawdziwej miłości. Niech blask Betlejemskiej Gwiazdy oświeci nasze serca, aby Bóg zamieszkał w nich po wszeczasy”.

Opracował opiekun Zespołu Admiratio:

Wojciech Bazan