Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Bożonarodzeniowe czytanie i kolędowanie

bozonarodzeniowe czytanie 201818 grudnia 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się Bożonarodzeniowe czytanie i kolędowanie, w którym uczestniczyli uczniowie klas: I K/W, I TA/F, II TŻ, III TF, III K/W, IV TŻ.

Uroczystość swą obecnością uświetniła wicedyrektor szkoły pani Agata Betlej, która rozpoczęła wspólne czytanie utworem Marii Dąbrowskiej „Boże Narodzenie”. Dalsza część spotkania upłynęła na czytaniu przez zgromadzonych uczniów fragmentów dzieł literackich tematycznie związanych ze świętami oraz kolędowaniu. Imprezie towarzyszyła wystawa książek, a jej celem było rozpowszechnianie czytelnictwa i wprowadzenie uczniów w świąteczną atmosferę. W organizację spotkania włączyły się panie H. Szpiłyk i A. Gonet, które przygotowały oprawę gastronomiczną.

Małgorzata Płatek

 

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 257 gości oraz 0 użytkowników.