Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Bożonarodzeniowe czytanie i kolędowanie

bozonarodzeniowe czytanie 201818 grudnia 2018 r. w bibliotece szkolnej odbyło się Bożonarodzeniowe czytanie i kolędowanie, w którym uczestniczyli uczniowie klas: I K/W, I TA/F, II TŻ, III TF, III K/W, IV TŻ.

Uroczystość swą obecnością uświetniła wicedyrektor szkoły pani Agata Betlej, która rozpoczęła wspólne czytanie utworem Marii Dąbrowskiej „Boże Narodzenie”. Dalsza część spotkania upłynęła na czytaniu przez zgromadzonych uczniów fragmentów dzieł literackich tematycznie związanych ze świętami oraz kolędowaniu. Imprezie towarzyszyła wystawa książek, a jej celem było rozpowszechnianie czytelnictwa i wprowadzenie uczniów w świąteczną atmosferę. W organizację spotkania włączyły się panie H. Szpiłyk i A. Gonet, które przygotowały oprawę gastronomiczną.

Małgorzata Płatek

 

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 84 gości oraz 0 użytkowników.