Obsługa gastronomiczna spotkania wigilijnego w krośnieńskim szpitalu

wigilia szpital 201818 grudnia 2018 r. nauczycielki przedmiotów gastronomicznych wraz z uczniami przygotowały oprawę gastronomiczną oraz obsługę kelnerską uroczystości wigilijnej w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła w Krośnie.

Nasza szkoła już po raz trzeci została poproszona przez Dyrekcję szpitala o pomoc w organizacji imprezy. W tym roku uroczystość wigilijna wyglądała nieco inaczej, ponieważ towarzyszyło jej rozdanie nagród pracownikom służby zdrowia za wyjątkowe poświęcenie się w służbie pacjentom, a także poświęcenie nowej karetki i wind. Fachowa i sprawna obsługa została doceniona przez uczestników wigilii, którzy z przyjemnością degustowali przygotowane potrawy. Uczniowie obsługujący uroczystość wykazali się rzetelnością i profesjonalizmem. W związku z tym za godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym należą się im szczególne podziękowania.