Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Obsługa gastronomiczna spotkania wigilijnego w krośnieńskim szpitalu

wigilia szpital 201818 grudnia 2018 r. nauczycielki przedmiotów gastronomicznych wraz z uczniami przygotowały oprawę gastronomiczną oraz obsługę kelnerską uroczystości wigilijnej w Wojewódzkim Szpitalu Podkarpackim im. Jana Pawła w Krośnie.

Nasza szkoła już po raz trzeci została poproszona przez Dyrekcję szpitala o pomoc w organizacji imprezy. W tym roku uroczystość wigilijna wyglądała nieco inaczej, ponieważ towarzyszyło jej rozdanie nagród pracownikom służby zdrowia za wyjątkowe poświęcenie się w służbie pacjentom, a także poświęcenie nowej karetki i wind. Fachowa i sprawna obsługa została doceniona przez uczestników wigilii, którzy z przyjemnością degustowali przygotowane potrawy. Uczniowie obsługujący uroczystość wykazali się rzetelnością i profesjonalizmem. W związku z tym za godne reprezentowanie szkoły w środowisku lokalnym należą się im szczególne podziękowania.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 100 gości oraz 0 użytkowników.