Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Uczniowie ZSP Nr 2 w Krośnie zwycięzcami XIV edycji konkursu Magurskiego Parku Narodowego

konkurs magurski 2018W dniu 17 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie wyjechali do siedziby Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej na uroczystość finału w związku z rozstrzygnięciem XIV edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez MPN - „Selfie w przyrodzie”.


Z przyjemnością informujemy, że Gabriela Przybyła - zajęła I miejsce, Mikołaj Szurkiewicz – zajął II miejsce, Agata Pelczar – zajęła III miejsce, Ewa Stasiowska oraz Klaudia Filipczak – otrzymały wyróżnienie. Natomiast zdjęcia: Klaudii Pałyci, Sylwii Borek, Oliwii Ginalskiej, Oliwii Kaszy, Karoliny Juchy, Dominiki Kolasy zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.
W konkursie tej kategorii brało udział 19 szkół, napłynęło 60 prac konkursowych, jednak to prace naszych uczestników zyskały największe uznanie.
Po rozdaniu nagród wszyscy obecni zostali zaproszeni na prelekcję Pana Damiana Nowaka pt. „Na krańcu świata”, która jest relacją z jego ostatniej podróży do Tundry na półwyspie Jamalskim. Piękne zdjęcia, autentyczność przekazu, barwne opowieści na temat przyrody, sposobu życia koczowników, zachwyciły obecnych na pokazie.
Udział uczestników w konkursie wyzwolił ich pomysłowość, pokazał, w jaki sposób traktują oni przyrodę, przede wszystkim zyskali ogromną satysfakcję z osiągniętych sukcesów.


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 142 gości oraz 0 użytkowników.