Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Uczniowie ZSP Nr 2 w Krośnie zwycięzcami XIV edycji konkursu Magurskiego Parku Narodowego

konkurs magurski 2018W dniu 17 grudnia 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie wyjechali do siedziby Magurskiego Parku Narodowego w Krempnej na uroczystość finału w związku z rozstrzygnięciem XIV edycji konkursu fotograficznego, organizowanego przez MPN - „Selfie w przyrodzie”.


Z przyjemnością informujemy, że Gabriela Przybyła - zajęła I miejsce, Mikołaj Szurkiewicz – zajął II miejsce, Agata Pelczar – zajęła III miejsce, Ewa Stasiowska oraz Klaudia Filipczak – otrzymały wyróżnienie. Natomiast zdjęcia: Klaudii Pałyci, Sylwii Borek, Oliwii Ginalskiej, Oliwii Kaszy, Karoliny Juchy, Dominiki Kolasy zostały zaprezentowane na wystawie pokonkursowej.
W konkursie tej kategorii brało udział 19 szkół, napłynęło 60 prac konkursowych, jednak to prace naszych uczestników zyskały największe uznanie.
Po rozdaniu nagród wszyscy obecni zostali zaproszeni na prelekcję Pana Damiana Nowaka pt. „Na krańcu świata”, która jest relacją z jego ostatniej podróży do Tundry na półwyspie Jamalskim. Piękne zdjęcia, autentyczność przekazu, barwne opowieści na temat przyrody, sposobu życia koczowników, zachwyciły obecnych na pokazie.
Udział uczestników w konkursie wyzwolił ich pomysłowość, pokazał, w jaki sposób traktują oni przyrodę, przede wszystkim zyskali ogromną satysfakcję z osiągniętych sukcesów.


Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 201 gości oraz 0 użytkowników.