Aniołkowe warsztaty w 9-10 Hufcu Pracy

aniolkowe warsztaty 2018W dniu 12 grudnia 2018 r. młodzież 9-10 Hufca Pracy uczęszczająca do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 oraz Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie wzięła udział we wspólnych warsztatach plastycznych przygotowujących do przeżywania Świąt Bożego Narodzenia.

Uczestnicy z wielkim zapałem przygotowywali pachnące cynamonem aniołki z masy solnej, ozdoby choinkowe, stroiki, bombki. Gotowe ozdoby zostaną przekazane bliskim osobom oraz posłużą do przygotowania dekoracji w szkołach i mamy nadzieję, że zawisną na domowych choinkach.
Podczas zajęć uczniowie z naturalną ciekawością i bardzo kreatywnie dobierali materiały do przygotowywania ozdób, dzięki czemu powstały bardzo ładne ozdoby świąteczne.