Najlepsze bożonarodzeniowe ciasto

ciasto 2018W dniu 10.XII.2018 r. w naszej szkole odbył się konkurs na "Najlepsze bożonarodzeniowe ciasto", w którym udział wzięli uczniowie z klasy I TTŻ.

W składzie komisji konkursowej znaleźli się: dyrekcja szkoły, nauczyciele, pracownicy administracji oraz uczniowie. Podczas oceny wypieków brane były pod uwagę przede wszystkim walory smakowe, estetyka oraz elementy dekoracyjne, różnorodność użytych składników oraz wykonane elementy dekoracyjne, sprawiły, że w szkole można było poczuć już magię zbliżających się świąt. Ze względu na wysoki poziom konkursu przyznano następujące miejsca:
I miejsce - Zofia Kubit i Kinga Rymarz za "Bożonarodzeniowe szaleństwo" oraz Justyna Boczar i Julia Krupska za "Śnieżynkę"
II miejsce - Izabela Starowiejska i Paulina Wojtowicz za "Cytrynową świeżość"
III miejsce - Natalia Gierlasińska i Martyna Liana za " Świąteczną gwiazdkę".

Za przygotowanie i przeprowadzenie konkursu odpowiedzialne były panie Agata Paradysz i Alicja Kus.