Licealiada tenisa stołowego

stolowy licealiada 2018Kolejna Licealiada i kolejny całkiem niezły wynik osiągnięty przez naszych uczniów.

W piątek 28 listopada 2018 r. w ZSP Nr 1 w tzw. „Szczepaniku” rozegrano turniej w tenisie stołowym w kategorii dziewcząt i chłopców. Są to na tyle specyficzne zawody, że awansować do kolejnej rundy mają szansę szkoły, które mają w swoich składach tenisistów grających w klubach sportowych i regularnie trenujących 2, 3 razy w tygodniu plus zawody w weekendy. Niestety w naszej szkole nie ma takich zawodników, ale to i tak nie przeszkodziło drużynie dziewcząt wyjść z grupy i pierwszy raz od dłuższego czasu zagrać w finale Licealiady w tenisie stołowym. Ostatecznie zajęliśmy IV miejsce w kategorii dziewcząt. Drużyna chłopców nie miała tyle szczęścia i zakończyła swoje zawody na poziomie współzawodnictwa grupowego. Obie drużyny walczyły dzielnie i też mogą się pochwalić wygranymi setami. Podaję poniżej składy drużyn reprezentujących naszą szkołę: Kubal Daria i Kubal Wiktoria z klasy I K/W i Czaja Grzegorz z klasy I K/W i Łukasz Zamorski i Dawid Szymański z klasy II TŻ.
Opiekunem drużyn był Wiesław Wójcik.