Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Pokazy chemiczne na Politechnice Rzeszowskiej

pokazy analityk 201822 listopada uczniowie klasy pierwszej Technik Analityk wraz z opiekunami wzięli udział w pokazach chemicznych zorganizowanych przez studentów Politechniki Rzeszowskiej, działających w Kole Naukowym „ESPRIT”.

Pokazy zafascynowały efektownymi reakcjami, zmieniającymi kolory roztworami, parującymi cylindrami, doświadczeniami z suchym lodem oraz balonami i ciekłym azotem. Uczniowie mogli również zobaczyć jak na co dzień pracują studenci Wydziału Chemicznego. Zwiedzając Wydział, poznali specyfikę pracy w laboratoriach m.in. Spektrometrii, Chemii Analitycznej i Nieorganicznej oraz Chemii Organicznej. Mieli możliwość zwiedzić Zakład Biotechnologii i Bioinformatyki, Zakład Polimerów i Biopolimerów oraz Zakład Kompozytów Polimerowych.

Ewa Długosz – Radoń
Ewelina Olechowska

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 64 gości oraz 0 użytkowników.