Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Pokazy chemiczne na Politechnice Rzeszowskiej

pokazy analityk 201822 listopada uczniowie klasy pierwszej Technik Analityk wraz z opiekunami wzięli udział w pokazach chemicznych zorganizowanych przez studentów Politechniki Rzeszowskiej, działających w Kole Naukowym „ESPRIT”.

Pokazy zafascynowały efektownymi reakcjami, zmieniającymi kolory roztworami, parującymi cylindrami, doświadczeniami z suchym lodem oraz balonami i ciekłym azotem. Uczniowie mogli również zobaczyć jak na co dzień pracują studenci Wydziału Chemicznego. Zwiedzając Wydział, poznali specyfikę pracy w laboratoriach m.in. Spektrometrii, Chemii Analitycznej i Nieorganicznej oraz Chemii Organicznej. Mieli możliwość zwiedzić Zakład Biotechnologii i Bioinformatyki, Zakład Polimerów i Biopolimerów oraz Zakład Kompozytów Polimerowych.

Ewa Długosz – Radoń
Ewelina Olechowska

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.