Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

dzienotwarty2019

Pokazy chemiczne na Politechnice Rzeszowskiej

pokazy analityk 201822 listopada uczniowie klasy pierwszej Technik Analityk wraz z opiekunami wzięli udział w pokazach chemicznych zorganizowanych przez studentów Politechniki Rzeszowskiej, działających w Kole Naukowym „ESPRIT”.

Pokazy zafascynowały efektownymi reakcjami, zmieniającymi kolory roztworami, parującymi cylindrami, doświadczeniami z suchym lodem oraz balonami i ciekłym azotem. Uczniowie mogli również zobaczyć jak na co dzień pracują studenci Wydziału Chemicznego. Zwiedzając Wydział, poznali specyfikę pracy w laboratoriach m.in. Spektrometrii, Chemii Analitycznej i Nieorganicznej oraz Chemii Organicznej. Mieli możliwość zwiedzić Zakład Biotechnologii i Bioinformatyki, Zakład Polimerów i Biopolimerów oraz Zakład Kompozytów Polimerowych.

Ewa Długosz – Radoń
Ewelina Olechowska

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 86 gości oraz 0 użytkowników.