Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Konkurs recytatorski

recytatorski2 201821 listopada w naszej szkole odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego, którego głównym celem było kształtowanie kultury żywego słowa oraz rozwijanie recytatorskich i aktorskich uzdolnień młodzieży.

W tym roku uczniowie recytowali poezję tematycznie związaną z odzyskaniem przez Polskę niepodległości. Komisja w składzie pani Monika Delikat, pani Małgorzata Ciereszyńska, pani Małgorzata Płatek wysłuchała wielu pięknych recytacji wierszy, które uczestnicy wybrali samodzielnie. Wysoki poziom recytacji pozwala stwierdzić, że młodzież interesuje się poezją i rozumie ją. Wystąpienia dziewięciu uczestniczek oceniano pod względem opanowania pamięciowego, umiejętności interpretacji oraz ogólnego wyrazu artystycznego. Wszyscy uczestnicy konkursu zasługują na słowa podziwu i uznania.
Jury zdecydowało, że w tegorocznym konkursie pierwsze miejsce otrzyma Martyna Borek z klasy I TŻ/TTŻ, drugie – Wiktoria Nagórska z klasy I F oraz Klaudia Konarska z klasy I TF, trzecie – Fornal Gabriela z klasy I K/W.
Zwycięzcom i uczestnikom gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie.

Organizator konkursu Małgorzata Płatek

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 133 gości oraz 0 użytkowników.