Szpetnar Cup 2 – gramy dla Niepodległej

szpetnar cup 201821 listopada 2018 r. odbyła się druga edycja Halowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców SZPETNAR CUP. W związku z 100. rocznicą odzyskania niepodległości, ideą przewodnią zawodów było hasło: „Gramy dla Niepodległej”.

Była to okazja by po prezentacji drużyn i powitaniu, zawodnicy i kibice wspólnie odśpiewali Mazurka Dąbrowskiego.
W turnieju, który rozgrywany był systemem „każdy z każdym”, wzięło udział 4 szkoły z powiatu krośnieńskiego. Rywalizacja o zwycięstwo była zacięta, więc kibice mogli zobaczyć emocjonujące, ciekawe mecze, które przebiegały jednak w duchu fair play.

Końcowe wyniki Turnieju SZPETNAR CUP 2:
1 miejsce – ZS w Świerzowej Polskiej;
2 miejsce – MZS Nr 4 w Krośnie;
3 miejsce – PSP w Krościenku Wyżnym;
4 miejsce – SP w Odrzykoniu.

Najlepszym strzelcem zawodów został Damian Soszyński (ZS Świerzowa Polska), zdobywca 5 goli. Wszystkie drużyny nagrodzone zostały dyplomami i pięknymi pucharami. Oprawa turnieju, organizacja i gorący doping sprawił, że wszystkie drużyny kończyły zawody w dobrych humorach.
Zawody zorganizowali nauczyciele wychowania fizycznego: Ewa Starowiejska, Krzysztof Gierlasiński, Wiesław Wójcik i Artur Panaś wspólnie z młodzieżą „Szpetnara”.