Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Bądź dobry, jak św. Mikołaj

badz dobry 201821 listopada 2018 r. zakończyła się w naszej szkole Akcja pod hasłem: „Bądź dobry, jak św. Mikołaj” pod patronatem ks. Marka Zarzyckiego Dyrektora Hospicjum w Krośnie, której koordynatorem jest Pani Agata Józefowicz.


Na terenie naszej szkoły, akcję zorganizowała młodzież z Grupy RAFIKI wraz z opiekunem P. Wojciechem Bazanem.
Akcja miała na celu zebranie przyborów szkolnych (zeszyty, kolorowanki, długopisy, ołówki, bloki rysunkowe, kredki, linijki itp.), słodyczy, żywności (przede wszystkim różnego rodzaju płatki śniadaniowe) i środków czystości, dla dzieci z przedszkola i szkoły w Złoczowie i Nowogradzie na Ukrainie, które prowadzą Siostry Sercanki. Do akcji bardzo chętnie przystąpili uczniowie i absolwenci naszej szkoły, którzy zakupili potrzebne rzeczy i przekazali je pani koordynator, aby sprawić dzieciakom wspaniałe upominki Mikołajkowe.
Pani koordynator Agata Józefowicz przekazuje Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji SERDECZNE PODZIĘKOWANIA za wspaniałe prezenty dla dzieci.

Opracował opiekun Grupy RAFIKI:
P. Wojciech Bazan

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 38 gości oraz 0 użytkowników.