Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Finał akcji pt."100 SERC DLA NIEPODLEGŁEJ"

dla niepodleglej 2018W związku z 100. rocznicą odzyskania przez Polskę Niepodległości w naszym kraju podejmowano liczne inicjatywy, aby w ten sposób upamiętnić to niezwykle ważne dla Polaków wydarzenie.

Z tej okazji również uczniowie ZSP Nr 2 w Krośnie wraz z nauczycielami: p. M. Mercik, p. A. Kus, p. A. Paradysz, p. E. Matusz, p. E. Jaracz, zainicjowali akcję pt. "100 SERC DLA NIEPODLEGŁEJ". W związku z tą akcją już w październiku przystąpiliśmy do pieczenia i dekorowania w barwy narodowe piernikowych serc. W sumie wykonano ich 450 sztuk. Finał akcji "100 SERC DLA NIPODLEGŁEJ" miał miejsce 4 XI 2018 r. na krośnieńskim rynku. Uczniowie wraz z nauczycielami odpowiedzialnymi za w/w akcję obdarowywali mieszkańców naszego miasta SERCAMI NIEPODLEGŁOŚCI - wspólnie radując się, że mamy wolną i niepodległą Polskę. Zgromadzeni na rynku mieszkańcy Krosna a także turyści chętnie przyjmowali piernikowe serca i byli pod wrażeniem zorganizowanej akcji.
Obchodząc wyjątkowy jubileusz 100 lat niepodległej Polski pamiętajmy, że ta niepodległość nie została dana nam na zawsze. Dbajmy więc o nią i troszczmy się, aby pozostała z nami jak najdłużej.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.