Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Pielgrzymka klas maturalnych z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie

czestochowa 2018Od września 2018 r. rozpoczęło się pielgrzymowanie maturzystów na Jasną Górę, którzy przybywają tutaj z różnych stron Polski. Modlitwa maturzystów przed Cudownym Obrazem Matki Boskiej stała się już "świętą polską tradycją".


W dniu 8/9 X 2018 r. również uczniowie klas czwartych naszej szkoły wraz z wychowawcami p. Alicją Kus i p. Anetą Nowotyńską oraz kierownikiem wycieczki p. Małgorzatą Mercik wzięli udział w pielgrzymce do Częstochowy i Łagiewnik. Na Jasnej Górze uczestniczyliśmy w odsłonięciu Cudownego Obrazu Matki Boskiej oraz Mszy św. powierzając swoje przygotowanie do egzaminów maturalnych, prosząc o mądrość na czas ich zdawania oraz podejmowania właściwych decyzji życiowych. Po Mszy św. odprawiliśmy na Wałach Jasnogórskich Drogę Krzyżową. Był również, czas na zwiedzanie zabytków wchodzących w skład kompleksu Klasztoru OO. Paulinów: Skarbiec Jasnogórski, Muzeum 600-lecia, Izba Pamięci Narodu Polskiego, Sala Rycerska, Wieża Jasnogórska, pomniki O. Augustyna Kordeckiego, Jana Pawła II, kard. Stefana Wyszyńskiego. Następnie udaliśmy się do Łagiewnik - miejsca, w którym ponad pięć lat mieszkała s. Faustyna Kowalska i gdzie znajdują się jej relikwie. Bazylikę Miłosierdzia Bożego nawiedził w 2002 r. papież Jan Paweł II. W tejże świątyni zawierzył Polskę i cały świat Miłosierdziu Bożemu. Z kolei w 2006 r. przybył do Łagiewnik papież Benedykt XVI a 2016 r. papież Franciszek w czasie trwania w Krakowie Światowych Dni Młodzieży. Mieliśmy także okazję zobaczyć panoramę Krakowa z wieży widokowej, oraz Centrum Jana Pawła II znajdujące się nieopodal Sanktuarium Miłosierdzia Bożego.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 97 gości oraz 0 użytkowników.