Otrzęsiny

otrzesiny 2018W dniu 12 października w naszej szkole odbyły się otrzęsiny klas pierwszych przygotowane przez uczniów kl. II TF i II TŻ wraz z wychowawcami.

Pierwszoklasiści rywalizując ze sobą uczestniczyli w sześciu konkurencjach, w których musieli wykazać się pomysłowością, sprawnością, a przede wszystkim poczuciem humoru i chęcią dobrej zabawy. Tej ostatniej nie brakowało.

Wszystkie zespoły klasowe dzielnie walczyły, ale zwycięstwo mogło przypaść tylko jednej klasie. Po zliczeniu punktów przez bezstronne jury okazało się, że tytuł Najlepszej otrzymała klasa I TF.
I to właśnie uczniowie tego oddziału otrzymali specjalny certyfikat, który zwalnia ich od odpowiedzi ustnych w wybrany przez nich dzień.

Na koniec uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie i tym samym zostali przyjęci w poczet społeczności szkolnej.