Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

„SZPETNAR” POMAGA W BICIU REKORDU RKO

rko 201816 października to Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. W tym właśnie dniu uczniowie klas: I F, I K/W, II TF ZSP Nr 2 oraz 8 A i 8 B ze Szkoły Podstawowej Nr 4 w Krośnie wzięli udział w lekcji otwartej promującej i uczącej udzielania pierwszej pomocy.

W czasie trwania tej lekcji, uczniowie wraz z nauczycielami włączyli się w ogólnopolską akcję Bicia Rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.
Akcję Bicia Rekordu poprzedziło przypomnienie i pokaz udzielania pierwszej pomocy osobie nieprzytomnej nieoddychającej przez nauczyciela EDB, p. Artura Panasia. Od godziny 12.00 do 12.30 ponad 100 uczniów wykonywało na pięciu stanowiskach resuscytację krążeniowo – oddechową (30 uciśnięć, 2 wdechy).
Wydarzenia takie jak bicie rekordu mają za zadanie pokazać polskiemu społeczeństwu, że pierwsza pomoc jest nie tylko ważna, ale i łatwa oraz że warto znać jej zasady.
Lekcję zorganizował p. Artur Panaś, a nad sprawnym jej przebiegiem czuwał p. Krzysztof Gierlasiński – nauczyciel wych. fiz. Obsługę foto zapewnił uczeń kl. I K/W Mikołaj Szurkiewicz, uczący się w zawodzie fotograf.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 132 gości oraz 0 użytkowników.