Aktualności
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

Historia Misia - Nie bij mnie - kochaj mnie!

nie bij 201816 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca i z tej okazji Fundacja WOŚP organizuje bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób.


Krośnieński Sztab WOŚP w tym dniu chciał zwrócić uwagę na jeszcze jeden bardzo ważny problem – problem przemocy wobec dzieci, organizując akcję Historii Misia „Nie bij mnie - kochaj mnie!”. Po raz kolejny nasz Szkolny Klub Wolontariusza włączył się w tę informacyjno - heppeningową akcję. Miśki, które otrzymaliśmy z Krośnieńskiego Sztabu WOŚP, opatrzyliśmy plastrami, bandażami i rozlokowaliśmy w różnych miejscach Krosna gdzie czekały na nowych właścicieli.
Każdy „Pluszak” ma swoja historię, każdy niesie przesłanie zapisane na przywieszce „Nie bij mnie - kochaj mnie”. „Pluszowy Miś” to symbol każdego zranionego dziecka. Liczy się reakcja! Mamy nadzieję, że ta akcja skłoni do refleksji i spowoduje większe zainteresowanie najbliższym otoczeniem, bo może właśnie w tej chwili ktoś, gdzieś, obok nas potrzebuje pomocy.
Każdy, kto spotka na swojej drodze pozostawionego misia z napisem „Nie bij mnie - kochaj mnie”, może go przygarnąć, przytulić, przekazać dalej i … i poznać jego historię. Więcej informacji na www.historiamisia.pl.
W akcję „Historię Misia” zaangażowały się: Klaudia Pałycia, Oliwia Ginalska, Ewa Stasiowska, Weronika Borek, Agata Pelczar, Zuzanna Sikorska, Klaudia Bachta, Julia Wanat, Ewelina Kocur, Katarzyna Kasprzyk, Paula Krzywda, Magdalena Majcher, Martyna Liana, Zofia Kubit, Kinga Rymarz, Maria Ginalska, pani Grażyna Litwin. 

Opiekun SKW Grażyna Litwin

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 166 gości oraz 0 użytkowników.