Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Spotkanie z panią Zofią Gorczycą - mgr rehabilitacji specjalizującą się w leczeniu skolioz i innych wad postawy

spotkanie 2018W dniu 9 października 2018 r. odbyło się spotkanie z panią Zofią Gorczycą - mgr rehabilitacji, które jest kolejnym z cyklu spotkań z ciekawymi ludźmi pod tytułem „Mój zawód, moja pasja, moje życie".

Głównym tematem wypowiedzi zaproszonego gościa była pasja związana z ,,naprawianiem ludzi”. Pani Zofia jest żywym wcieleniem idei uczenia się przez cale życie, ponieważ zupełnie niedawno skończyła kolejne studia poszerzające jej uprawnienia jako rehabilitantki i dające uprawnienia międzynarodowe. Doskonali także swoje zdolności muzyczne i plastyczne, mianowicie już w wieku dojrzałym postanowiła nauczyć się malować oraz grać na skrzypcach i gitarze. Wprawdzie nasza bohaterka urodziła się w Warszawie, jednak od 20-stu lat mieszka w Odrzykoniu, ponieważ zakochała się w tej okolicy od pierwszego wejrzenia. Już jako czteroletnia dziewczynka marzyła o tym, aby zobaczyć Prządki nie tylko na ilustracji w podręczniku do geografii. Nasza szkoła zrobiła na gościu pozytywne wrażenie, a kontakt z uczniami sprawił ogromną przyjemność. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klas: I TŻ/TTŻ, I TA/TF, III TF, II K/W, a zorganizowały je pani H. Szpiłyk i M. Płatek.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.