Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka mnozenia 201828 września 2018 r. (ze względów organizacyjnych również 1 października) obchodziliśmy w naszej szkole „VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zmobilizowanie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, oraz uświadomienie jak ważna jest jej znajomość w życiu codziennym.


Poprzez wspólną zabawę, chcemy propagować zasadność uczenia się nie tylko tabliczki mnożenia, ale wzbudzić chęć odkrywania matematyki, pokazania że jest piękna i ciekawa, i naprawdę można ją polubić, nawet jeśli ma się do niej pewne uprzedzenia.
Cele zostały osiągnięte. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły do zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, zachęciło młodzież do ogłoszenia „października – miesiącem potyczek matematycznych” i organizowania w tym miesiącu gier i konkursów matematyczno-logicznych oraz kącika łamigłówek matematycznych.
Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.
Zapraszamy na „fitness dla mózgu” wszak, „Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka” /Hugo Steinhaus/.

koordynator akcji Grażyna Litwin

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 81 gości oraz 0 użytkowników.