Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

tabliczka mnozenia 201828 września 2018 r. (ze względów organizacyjnych również 1 października) obchodziliśmy w naszej szkole „VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia”. Jest to międzynarodowa akcja, która ma na celu zmobilizowanie wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia, oraz uświadomienie jak ważna jest jej znajomość w życiu codziennym.


Poprzez wspólną zabawę, chcemy propagować zasadność uczenia się nie tylko tabliczki mnożenia, ale wzbudzić chęć odkrywania matematyki, pokazania że jest piękna i ciekawa, i naprawdę można ją polubić, nawet jeśli ma się do niej pewne uprzedzenia.
Cele zostały osiągnięte. Obchody Światowego Dnia Tabliczki Mnożenia wzbudziły w uczniach wiele pozytywnych emocji, pobudziły do zdrowej rywalizacji. To matematyczne święto, zachęciło młodzież do ogłoszenia „października – miesiącem potyczek matematycznych” i organizowania w tym miesiącu gier i konkursów matematyczno-logicznych oraz kącika łamigłówek matematycznych.
Gratulujemy Mistrzom, dziękujemy Egzaminatorom i wszystkim uczestnikom.
Zapraszamy na „fitness dla mózgu” wszak, „Żadna nauka nie wzmacnia tak wiary w potęgę umysłu ludzkiego, jak matematyka” /Hugo Steinhaus/.

koordynator akcji Grażyna Litwin

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 175 gości oraz 0 użytkowników.