Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Sprzątanie świata

sprzatanie swiata 2018W dniu 21 września 2018 r. młodzież 9-10 Hufca Pracy w Krośnie wzięła udział w największej w Polsce ekologicznej akcji „Sprzątanie świata – Polska 2018”. W tym roku akcja miała charakter jubileuszowy, gdyż organizowana jest już od 25 lat z inicjatywy Miry Stanisławskiej - Meysztowicz, założycielki Fundacji Nasza Ziemia.


W tym roku przebiegała pod hasłem „Akcja - segregacja! 2 x więcej, 2 x czyściej”. Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Krośnie oraz Miejskiego Zespołu Szkół Nr 5 w Krośnie wraz z kadrą 9-10 Hufca Pracy zebrali śmieci z obrzeży miasta Krosna oraz oczyścili teren przyszkolny. „Sprzątanie świata – Polska” jest częścią międzynarodowego ruchu na rzecz ochrony środowiska Clean up the World. To wspólna lekcja poszanowania środowiska. Jej ideą jest promowanie nie śmiecenia, edukacja odpadowa oraz inicjowanie działań, dzięki którym zmniejszy się nasz negatywny wpływ na środowisko.
Od 1994 roku w trzeci weekend września wraz z setkami tysięcy wolontariuszy: młodzieżą, dorosłymi – wszystkimi, którym zależy na ochronie środowiska, prowadzone są działania propagujące ochronę naszego naturalnego środowiska. Akcja została zorganizowana w ramach koła przyrodniczo-ekologicznego 9-10 HP. Tego rodzaju przedsięwzięcia nie tylko służą środowisku, ale również młodzieży, która w aktywny sposób rozwija pozytywny stosunek do środowiska naturalnego oraz wyrabia osobistą odpowiedzialność za nie.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 112 gości oraz 0 użytkowników.