Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr zawodow2019

Narodowe Czytanie w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

narodowe czytanie 2018Zainspirowani wspaniałym klimatem ubiegłorocznej akcji wspólnego czytania „Wesela” w Portugalii, w czasie odbywania stażu zawodowego w ramach projektu "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne” realizowanego w ramach Erasmus+, postanowiliśmy włączyć się w tegoroczną edycję Narodowego Czytania.

Oczywiście, w Krośnie Mieście Szkła każdy z uczestników obowiązkowo przeczytał fragment „Przedwiośnia” z rozdziału „Szklane domy”. A wszystko to odbyło się w dniu 7 września 2018 r. w wyjątkowej scenografii malowidła 3D w Centrum Dziedzictwa Szkła oraz przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego na krośnieńskim Rynku.

opracowała Grażyna Litwin, opiekun stażu

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 300 gości oraz 0 użytkowników.