Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Narodowe Czytanie w Centrum Dziedzictwa Szkła w Krośnie

narodowe czytanie 2018Zainspirowani wspaniałym klimatem ubiegłorocznej akcji wspólnego czytania „Wesela” w Portugalii, w czasie odbywania stażu zawodowego w ramach projektu "Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne” realizowanego w ramach Erasmus+, postanowiliśmy włączyć się w tegoroczną edycję Narodowego Czytania.

Oczywiście, w Krośnie Mieście Szkła każdy z uczestników obowiązkowo przeczytał fragment „Przedwiośnia” z rozdziału „Szklane domy”. A wszystko to odbyło się w dniu 7 września 2018 r. w wyjątkowej scenografii malowidła 3D w Centrum Dziedzictwa Szkła oraz przy pomniku Marszałka Józefa Piłsudskiego na krośnieńskim Rynku.

opracowała Grażyna Litwin, opiekun stażu

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.