Aktualności
D Z I E Ń   O T W A R T Y   2 0 1 9
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Apel z okazji Świąt Bożego Narodzenia
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

dzien otwarty patronat2019

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

barometr2019

Akademii Młodego Zawodowca ciąg dalszy…

akademia2 06 201814 czerwca br. w pracowniach: gastronomicznej, fryzjerskiej i kosmetycznej odbyły się kolejne zajęcia w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Tym razem odwiedziła nas klasa IV ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie.


Uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz przybliżyli młodszym kolegom swój zawód, a następnie wspólnie wykonywali potrawy z truskawkami w roli głównej. Smażyli naleśniki z truskawkami i masą serowa, robili knedle z bitą śmietaną oraz owocami. Przygotowali także wesoły tort, koktajl, spaghetti z truskawkami i serem, a także kocie zapiekanki. W tym samym czasie w pracowniach fryzjerskich i kosmetycznej dziewczynki oraz chłopcy poznawali zalety zawodu fryzjera. Mogli nie tylko z bliska przyjrzeć się na czym polega ten fach, ale również wykonać podstawowe zabiegi takie jak: nakręcanie włosów na wałki i zdobienie paznokci.
Na zakończenie spotkania, po degustacji potraw, zastępca dyrektora p. Agata Betlej wspólnie z nauczycielami zawodu wręczyła młodym uczestnikom Akademii pamiątkowe certyfikaty.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 105 gości oraz 0 użytkowników.