Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Akademii Młodego Zawodowca ciąg dalszy…

akademia2 06 201814 czerwca br. w pracowniach: gastronomicznej, fryzjerskiej i kosmetycznej odbyły się kolejne zajęcia w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Tym razem odwiedziła nas klasa IV ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Krośnie.


Uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz przybliżyli młodszym kolegom swój zawód, a następnie wspólnie wykonywali potrawy z truskawkami w roli głównej. Smażyli naleśniki z truskawkami i masą serowa, robili knedle z bitą śmietaną oraz owocami. Przygotowali także wesoły tort, koktajl, spaghetti z truskawkami i serem, a także kocie zapiekanki. W tym samym czasie w pracowniach fryzjerskich i kosmetycznej dziewczynki oraz chłopcy poznawali zalety zawodu fryzjera. Mogli nie tylko z bliska przyjrzeć się na czym polega ten fach, ale również wykonać podstawowe zabiegi takie jak: nakręcanie włosów na wałki i zdobienie paznokci.
Na zakończenie spotkania, po degustacji potraw, zastępca dyrektora p. Agata Betlej wspólnie z nauczycielami zawodu wręczyła młodym uczestnikom Akademii pamiątkowe certyfikaty.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 177 gości oraz 0 użytkowników.