Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
NABÓR   ELEKTRONICZNY
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej

Truskawkowe fantazje i wiosenne metamorfozy, czyli kolejna odsłona Akademii Młodego Zawodowca

akademia 06 2018Już po raz kolejny w naszych pracowniach: gastronomicznej, fryzjerskiej i kosmetycznej odbyły się zajęcia w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Tym razem na nasze zaproszenie odpowiedziała Szkoła Podstawowa Nr 10 w Krośnie – dzieci z klasy III wraz z wychowawcą.


Uczniowie kształcący się w zawodzie kucharz przybliżyli młodszym kolegom i koleżankom swój zawód, a następnie wspólnie wykonywali potrawy z truskawkami w roli głównej. Smażyli naleśniki z truskawkami i masą serowa, robili knedle z bitą śmietaną oraz owocami. Przygotowali także wesoły tort, koktajl, spaghetti z truskawkami i serem, a także kocie zapiekanki. W tym samym czasie w pracowniach fryzjerskich i kosmetycznej dziewczynki poznawały zalety zawodu fryzjera. Mogły nie tylko z bliska przyjrzeć się na czym polega ten fach, ale również wykonać podstawowe zabiegi takie jak: nakręcanie włosów na wałki i zdobienie paznokci.
Na zakończenie spotkania, po degustacji potraw, zastępca dyrektora p. Agata Betlej wspólnie z nauczycielami zawodu wręczyła młodym uczestnikom Akademii pamiątkowe certyfikaty.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 130 gości oraz 0 użytkowników.