Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Akademia Młodego Zawodowca zawitała na Jarmarku Franciszkańskim

akademia jarmark 2018Przedszkolaki z Samorządowego Przedszkola im. W. Chotomskiej w Krościenku Wyżnym, podczas 11 Jarmarku Franciszkańskiego, wzięły udział w zajęciach zorganizowanych w ramach Akademii Młodego Zawodowca. Dzieci wykonywały „Bombę witaminową” oraz dekoracje ze świeżych owoców.


Niezastąpieni okazali się po raz kolejny nasi uczniowie z klas III C/K i II K/W: Rafał, Dominik i Marysia, którzy pomagali młodszym kolegom w przygotowaniu koktajli. Serdecznie im dziękujemy za poświęcony czas oraz zaangażowanie w realizację działań związanych z Akademią.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 330 gości oraz 0 użytkowników.