Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Piknik Rodzinny „Michayland”

michayland 201809.06.2018 r. odbył się Piknik Rodzinny „Michayland - Fantastyczna Kraina Zabawy”. Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież im ks. Bronisława Markiewicza p.n. Oratorium „Twój Dom” w Krośnie.


Jak co roku uczniowie z naszej szkoły mieli ogromny wpływ na uatrakcyjnienie bloku imprez przygotowanych przez organizatorów. Bardzo dużym powodzeniem cieszyło się przygotowane przez nauczycieli zawodu wraz z uczniami stoisko fryzjerskie.
W „kąciku piękności” uczniowie z klasy I, II i III technikum fryzjerskiego wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Uczniowie kl. I TŻ, II TŻ oraz III C/K wraz z nauczycielami przygotowali stoisko gastronomiczne, na którym serwowane były naleśniki amerykańskie tzw. pancakes z czekoladą, sosem bananowym, truskawkowym oraz bitą śmietaną. Mimo, że żar lał się z nieba, apetyty najmłodszym uczestnikom pikniku dopisywały i chętnie raczyli się słodkimi smakołykami.
W nagrodę za włożoną pracę dla najmłodszych, uczennice: Klaudia Poręba z kl. II TŻ i Dominika Dobosz z kl. III TF podczas loterii fantowej wylosowały rowery.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 80 gości oraz 0 użytkowników.