Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

Piknik Rodzinny „Michayland”

michayland 201809.06.2018 r. odbył się Piknik Rodzinny „Michayland - Fantastyczna Kraina Zabawy”. Głównym organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Troski o Dzieci i Młodzież im ks. Bronisława Markiewicza p.n. Oratorium „Twój Dom” w Krośnie.


Jak co roku uczniowie z naszej szkoły mieli ogromny wpływ na uatrakcyjnienie bloku imprez przygotowanych przez organizatorów. Bardzo dużym powodzeniem cieszyło się przygotowane przez nauczycieli zawodu wraz z uczniami stoisko fryzjerskie.
W „kąciku piękności” uczniowie z klasy I, II i III technikum fryzjerskiego wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Uczniowie kl. I TŻ, II TŻ oraz III C/K wraz z nauczycielami przygotowali stoisko gastronomiczne, na którym serwowane były naleśniki amerykańskie tzw. pancakes z czekoladą, sosem bananowym, truskawkowym oraz bitą śmietaną. Mimo, że żar lał się z nieba, apetyty najmłodszym uczestnikom pikniku dopisywały i chętnie raczyli się słodkimi smakołykami.
W nagrodę za włożoną pracę dla najmłodszych, uczennice: Klaudia Poręba z kl. II TŻ i Dominika Dobosz z kl. III TF podczas loterii fantowej wylosowały rowery.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 331 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019