LICEALIADA – PIŁKA NOŻNA DZIEWCZĄT

licealiada 06 20186 czerwca 2018 r. odbyła się Licealiada w piłce nożnej dziewcząt. Organizatorem zawodów, które przeprowadzone zostały na „Orliku” MOSiR, byli nauczyciele wych. fiz. ZSP Nr 2 w Krośnie.

W zawodach wzięło udział 6 drużyn, reprezentujących szkoły ponadgimnazjalne z Krosna.
„Szpetnar” wywalczył 4 miejsce, ulegając w małym finale drużynie „Elektryka” 0:1. Pierwsze miejsce zajęły zawodniczki „Naftówki”, pokonując w finale II LO 1:0.
W fazie grupowej nasza drużyna pokonała „Budowlankę” 2:0 i przegrała z II LO 0:4.
Naszą szkołę reprezentowały: Adrianna Mateja (III TF), Monika Piróg (III TF), Bernadetta Kwolek (III TF), Wioletta Zając (III C/K), Natalia Supel (I TŻ), Dominika Kolasa (I TŻ), Kamila Farbaniec (I TŻ), Julia Delikat (I TF), Magdalena Kurowska (II TF). Opiekunem drużyny był pan Artur Panaś.