Aktualności
Fabryka Piernika
Jesienne metamorfozy 2018
Szkolny konkurs o tytuł „Najlepszy uczeń w zawodzie cukiernik”
Szpetnar Cup 2018
Przy deserze o Niepodległej
X-lecie Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”

Promocja szkoły w Rymanowie Zdroju

promocja rymanow 2018W dniu 03.06.2018 r. Rymanów Zdrój zamienił się w „Podkarpacką Stolicę Dzieci”. Impreza została zorganizowana przez „Uzdrowisko Rymanów” S.A., nad którą patronat honorowy objął Marszałek Sejmu RP Pan Marek Kuchciński wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Panem Władysławem Ortylem oraz Wojewodą Podkarpackim Panią Ewą Leniart.


Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności”. Uczniowie z klasy I technikum fryzjerskiego ZSP Nr 2 w Krośnie pod opieką nauczyciela Barbary Kozdraś wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Kolejny raz uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer godnie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 35 gości oraz 0 użytkowników.