Aktualności
XI Jarmark Franciszkański
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski
Event młodych przedsiębiorców
Szkolny konkurs baristyczny
XV Wojewódzki Turniej o tytuł „Najlepszy Uczeń w Zawodzie Cukiernik”
26 Finał WOŚP
Blaga 2017
Europejskie podróże po wiedzę i doświadczenie zawodowe - staże zagraniczne
IV Gala Medyczna z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia
Europejski Turniej Piłki Siatkowej

Promocja szkoły w Rymanowie Zdroju

promocja rymanow 2018W dniu 03.06.2018 r. Rymanów Zdrój zamienił się w „Podkarpacką Stolicę Dzieci”. Impreza została zorganizowana przez „Uzdrowisko Rymanów” S.A., nad którą patronat honorowy objął Marszałek Sejmu RP Pan Marek Kuchciński wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Panem Władysławem Ortylem oraz Wojewodą Podkarpackim Panią Ewą Leniart.


Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności”. Uczniowie z klasy I technikum fryzjerskiego ZSP Nr 2 w Krośnie pod opieką nauczyciela Barbary Kozdraś wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Kolejny raz uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer godnie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym.

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.