Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

Promocja szkoły w Rymanowie Zdroju

promocja rymanow 2018W dniu 03.06.2018 r. Rymanów Zdrój zamienił się w „Podkarpacką Stolicę Dzieci”. Impreza została zorganizowana przez „Uzdrowisko Rymanów” S.A., nad którą patronat honorowy objął Marszałek Sejmu RP Pan Marek Kuchciński wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Panem Władysławem Ortylem oraz Wojewodą Podkarpackim Panią Ewą Leniart.


Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności”. Uczniowie z klasy I technikum fryzjerskiego ZSP Nr 2 w Krośnie pod opieką nauczyciela Barbary Kozdraś wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Kolejny raz uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer godnie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 340 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019