Promocja szkoły w Rymanowie Zdroju

promocja rymanow 2018W dniu 03.06.2018 r. Rymanów Zdrój zamienił się w „Podkarpacką Stolicę Dzieci”. Impreza została zorganizowana przez „Uzdrowisko Rymanów” S.A., nad którą patronat honorowy objął Marszałek Sejmu RP Pan Marek Kuchciński wraz z Marszałkiem Województwa Podkarpackiego Panem Władysławem Ortylem oraz Wojewodą Podkarpackim Panią Ewą Leniart.

Wśród wielu atrakcji przygotowanych przez organizatorów, bardzo dużym powodzeniem cieszył się „kącik piękności”. Uczniowie z klasy I technikum fryzjerskiego ZSP Nr 2 w Krośnie pod opieką nauczyciela Barbary Kozdraś wykonywali dla wszystkich chętnych dzieci usługi fryzjerskie. Królowały fantazyjne sploty, warkocze, kolorowe fryzurki, piękne loki, a także karbowane włosy.
Kolejny raz uczniowie kształcący się w zawodzie fryzjer godnie prezentowali swoje umiejętności zawodowe oraz promowali szkołę w środowisku lokalnym.