Aktualności
OFERTA   NA   ROK   2019/2020
Dzień Otwarty
„Pierwsze kroki w zawodzie”
XVI edycja Wojewódzkiego Turnieju o Tytuł „Najlepszego Ucznia w Zawodzie Cukiernik”
Fabryka Piernika
Szpetnar Cup
Przy deserze o Niepodległej
Konkurs kelnerski
XVII Wojewódzki Turniej Fryzjerski

ZSP2nasza oferta 2019 2020

rekrutacja

Konkurs kelnerski

konkurs kelnerski 2018SZKOLNY KONKURS kelnerski odbył się w dniu 24 maja 2018 roku. Celem tego konkursu jest kształtowanie i rozwijanie umiejętności kelnerskiej, począwszy od nienagannego wyglądu zewnętrznego, poprzez pewne, swobodne poruszanie się, otwartą postawę wobec gościa i kulturę języka, do taktownej, profesjonalnej obsługi.


Konkurs składał się z dwóch etapów. Pierwszy etap – test z podstawowej wiedzy na temat obsługi kelnerskiej. Drugi etap - część praktyczna, podczas której uczestnicy mieli za zadanie nakryć stół bielizną i zastawą stołową, podać danie zasadnicze z surówką oraz zebrać brudne naczynia. Jury oceniało poprawność kolejnych czynności przy wykonaniu zadania. Uczniowie z pełnym profesjonalizmem wykonywali zadanie.

Klasyfikacja konkursowa:

I miejsce:

KlaudiaDrzyzga kl. II TŻ
Karolina Kustroń kl. II TŻ

II miejsce:

Natalia Szewczyk kl. I TŻ
Klaudia Marszał kl. II TŻ

III miejsce:

Yulia Bereza kl. III TŻ
Dominika Kolasa kl. I TŻ

Na zakończenie pani wicedyrektor Agata Betlej wręczyła uczestnikom dyplomy i nagrody książkowe. Uczniowie kształcą się na kierunku Technik Żywienia i Usług Gastronomicznych. Wszystkim uczestnikom składamy gratulacje oraz serdeczne podziękowania i zapraszamy już dziś do kolejnej edycji konkursu.

BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA 2019/20

branzowa2019

Dziennik elektroniczny

idziennik logo

W przypadku braku możliwości zalogowanie się na indywidualne konto iDziennika, proszę zapoznać się z tymi informacjami.

Projekty EFS

PARTNERZY

sklepys

nafta

jagusiakopaczwolczanski

 kieltyka logo

cukiernia ania

m pelczarmaestro

delikatesy z natury

cech

irz logo

dawid nastal

mary kay

malgorzata reich

laura

samborska

kosiek

katrin

Gościmy

Odwiedza nas 327 gości oraz 0 użytkowników.

barometr zawodow2019