Promocja szkoły

promocja szkoly 2018Miesiąc maj to czas, który obfituje w wiele imprez środowiskowych zorganizowanych z myślą o dzieciach. Na terenie Miasta Krosna odbywają się Pikniki Rodzinne, Jarmarki zorganizowane przez szkoły podstawowe, gimnazja oraz inne instytucje.

W dniu 21 maja 2018 r. w Szkole Podstawowej z Oddziałami Integracyjnymi nr 14 w Krośnie odbył się Piknik Rodzinny.
Jednym z atrakcyjnych punktów programu imprezy był pokaz sztuki fryzjerskiej w wykonaniu uczennic klasy I TF. Uczennice wraz z nauczycielami Lilianą Sawaryn i Danutą Gnap promowały zawód fryzjer, prezentując swoje umiejętności zawodowe. Wśród proponowanych fryzur królowały fantazyjne sploty, warkocze, karbowane włosy, a także piękne loki.
Wielkie podziękowania za wspaniałą pracę i ogromne zaangażowanie należą się wszystkim uczniom, którzy promują swój zawód podczas imprez środowiskowych.